Hotel Wellness&Spa Nowy Dwór w Świlczy
alt text

Gabinety odnowy biologicznej w Rzeszowie wyposażone
w nowoczesny sprzęt

Skorzystaj z odprężających masaży 
i rytuałów na ciało

Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów z działu medycyny estetycznej

Wyjątkowe zabiegi
Thai SPA oparte na wielowiekowej tradycji

Każdego zainteresuje duży wybór masaży oferowany w naszym hotelu w Rzeszowie, nie tylko klasycznych, ale również leczniczych, relaksacyjnych, aromaterapeutycznych oraz nasza specjalność - masaże orientalne. Zapewniamy przyjemną i kamerlaną atmosferę przy muzyce relaksacyjnej i blasku świec, a także profesjonalne podejście do każdego Gościa. Wszystkie zabiegi są indywidualnie dobierane i modyfikowane na potrzeby klienta.

Centrum Wellness & SPA Rzeszów, to idealne miejsce na relaks

ZABIEGI ESTETYCZNE
NA TWARZ

Oferujemy szeroką gamę zabiegów estetycznych na twarz z działu medycyny estetycznej takich jak: radiofrekwencja, mezoterapia bezigłowa, eksfoliacja kwasami o wyższych stężeniach i wiele innych. Wykonujemy również luksusowe rytuały na twarz jak i zabiegi pielęgnacyjne przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz najwyższej jakości kosmetyków. W ofercie posiadamy również podstawową kosmetykę dotyczącą zabiegów na twarz, dłonie, stopy, ciało oraz depilację itp.

Zabiegi estetyczne na twarz w Rzeszowie

HYDROTERAPIA

Nowością wykonywaną w naszym Centrum Wellness & SPA, jest hydroterapia ,w której wykorzystuje się oddziaływanie wody na ustrój człowieka, zarówno do zabiegów leczniczych jak i profilaktycznych. Do tych zabiegów zaliczamy: bicze szkockie, masaż podwodny ręczny, kąpiel perełkową, kąpiele borowinowe. Zabiegi te poprawiają ogólny stan zdrowia, zwiększają odporność, koją układ nerwowy, ale również działają na szereg indywidualnych dolegliwości. Poprawiają funkcjonowanie układu krwionośnego, działają przeciwbólowo i rozluźniająco, wpływają leczniczo na układ stawowy.

Hydroterapia Rzeszów
zabiegi spa rzeszów

Apartment bardzo przestrzenny, swietnie wyposazony, posiada 2 sypialnie I 2 lazienki. Fantastyczna strefa spa & wellness. Pyszne, bogate sniadanie.

Wspaniałe śniadanie, obsługa była fantastyczna, miła i bardzo pomocna, panie w spa cudowne, będę tam wracać często. Dziękuję.

Jak zawsze po pobycie, jesteśmy bardzo zadowoleni. Komfortowo i bardzo czysto. Strefa spa jak zawsze na poziomie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Pyszne śniadania. Polecamy!