Hotel Wellness&Spa Nowy Dwór w Świlczy
alt text

Gabinety odnowy biologicznej wyposażone
w nowoczesny sprzęt

Skorzystaj z odprężających masaży 
i rytuałów na ciało

Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów z działu medycyny estetycznej

SPA dla włosów- zapewnij zdrowy blask swoim włosom

Każdego zainteresuje duży wybór masaży, nie tylko klasycznych, ale również leczniczych, relaksacyjnych, aromaterapeutycznych oraz nasza specjalność - masaże orientalne. Zapewniamy przyjemną i kamerlaną atmosferę przy muzyce relaksacyjnej i blasku świec, a także profesjonalne podejście do każdego Gościa. Wszystkie zabiegi są indywidualnie dobierane i modyfikowane na potrzeby klienta.

ZABIEGI ESTETYCZNE
NA TWARZ

Oferujemy szeroką gamę zabiegów estetycznych na twarz z działu medycyny estetycznej takich jak: radiofrekwencja, mezoterapia bezigłowa, eksfoliacja kwasami o wyższych stężeniach i wiele innych. Wykonujemy również luksusowe rytuały na twarz
jak i zabiegi pielęgnacyjne przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz najwyższej jakości kosmetyków. W ofercie posiadamy również podstawową kosmetykę dotyczącą zabiegów na twarz, dłonie, stopy, ciało oraz depilację itp.

alt text

SPA DLA WŁOSÓW

Dla pięknych włosów

Aby zaspokoić potrzebę pięknych i zadbanych włosów, jak również zdrową skórę głowy, stworzyliśmy specjalnie dla Państwa „SPA dla włosów”. Zabiegi rekonstrukcji keratynowej oraz pielęgnacji leczniczej skóry głowy firmy Joico nie tylko dbają o stan włosa, ale wprowadzają w głęboki stan odprężenia i relaksu podczas masażu głowy.

Wybierz kurację dla siebie

Terapię można łączyć z masażami oraz innymi zabiegami. Typ kuracji jest proponowany indywidualnie po diagnozie włosów i skóry głowy. Z zabiegów mogą korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Włosy są gładkie, lśniące i zadbane, a skóra głowy zregenerowana i zdrowa.

HYDROTERAPIA

Nowością wykonywaną w naszym Centrum Wellness & SPA, jest hydroterapia ,w której wykorzystuje się oddziaływanie wody na ustrój człowieka, zarówno do zabiegów leczniczych jak i profilaktycznych. Do tych zabiegów zaliczamy: bicze szkockie, masaż podwodny ręczny, kąpiel perełkową, kąpiele borowinowe. Zabiegi te poprawiają ogólny stan zdrowia, zwiększają odporność, koją układ nerwowy, ale również działają na szereg indywidualnych dolegliwości. Poprawiają funkcjonowanie układu krwionośnego, działają przeciwbólowo i rozluźniająco, wpływają leczniczo na układ stawowy.

Apartment bardzo przestrzenny, swietnie wyposazony, posiada 2 sypialnie I 2 lazienki. Fantastyczna strefa spa & wellness. Pyszne, bogate sniadanie.

Wspaniałe śniadanie, obsługa była fantastyczna, miła i bardzo pomocna, panie w spa cudowne, będę tam wracać często. Dziękuję.

Jak zawsze po pobycie, jesteśmy bardzo zadowoleni. Komfortowo i bardzo czysto. Strefa spa jak zawsze na poziomie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Pyszne śniadania. Polecamy!